Dlaczego implanty u dr Zarańskiego?

Dlaczego tak wielu pacjentów decyduje się na implanty u doktora Tomasza Zarańskiego?

Najwyższa jakość i nawiązanie dobrej i szczerej relacji z pacjentem jest dla mnie kluczowe w procesie leczenia implantologicznego. – mówi doktor Tomasz Zarański – Dlatego 90% moich pacjentów to pacjenci z polecenia.

Tomasz Zarański to implantolog z wieloletnim doświadczeniem. Ekspert ds. implantologii stomatologicznej International Congress of Oral Implantologists (ICOI) oraz Deutsche Gesellschaft fur Oral Implantologie (DGOI) i Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego.

Posiada tytuł Diplomate – najwyższy stopień międzynarodowych umiejętności implantologicznych.

Dlaczego implanty u dr Zarańskiego

Pierwszy dentysta z Polski przyjęty na podyplomowe studia Master of Science in Esthetic Dentistry na prestiżowym Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem (Niemcy). W dziedzinie europejskiej stomatologii estetycznej stanowią odpowiednik biznesowych studiów MBA na Harwardzie.

Stomatologia to bez wątpienia dziedzina, w której nie można się zatrzymać – dodaje dr Zarański – 
Wykorzystuję nowoczesne i innowacyjne technologie w implantologii, protetyce i stomatologii estetycznej, jak DSD – digital smile design – cyfrowe projektowanie uśmiechu.

Dr Tomasz Zarański zdobył uznanie w ekskluzywnym gronie najbardziej cenionych implantologów. Jest rekomendowany jako specjalista implantologii przez niezależną organizację LEADING IMPLANT CENTERS.

Dr Tomasz Zarański nie ustaje w rozwoju swoich umiejętności i podnoszeniu kwalifikacji.

Regularnie uczestniczy w kursach praktycznych i teoretycznych z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej, stomatologii estetycznej i protetyki, prowadzonych przez największe światowe autorytety, takie jak dr Carl Misch, dr Maurice Salama, dr K.Valavanis, prof. Ady Palti, dr Marius Steigmann, prof. Hurzeller.

Dlaczego implanty u dr Zarańskiego ?

Do Pana doktora trafiłem z polecenia, To był świetny wybór!! Najważniejsze dla mnie na pierwszej wizycie było to, że nie musiałem się wstydzić fatalnego stanu mojego uzębienia. Zostałem potraktowany profesjonalnie, po badaniu oraz obejrzeniu zdjęć pan Tomasz przeprowadził ze mną rozmowę na temat możliwości leczenia oraz rożnych metod. Czułem że trafiłem do porządnego lekarza i człowieka – atmosfera w gabinecie jest naprawdę komfortowa i przyjazna. Bardzo ale to bardzo podoba mi się punktualność, nie ma opóźnień, szanowany jest czas pacjenta. (…) Po kilku wizytach miałem już wszczepiane w brakujące zęby pierwsze 2 implanty. Spokój, opanowanie i szczera rozmowa pana doktora sprawiły, że przed zabiegiem nie czułem tego całego stresu, co na początku, a cały zabieg odbył się totalnie bezboleśnie! Dziękuję doktorze!

Masz pytanie dotyczące swojego uśmiechu? Chcesz umówić się na wizytę?

Skontaktuj się z nami! +48 58 573 25 33 | Gdańsk Wrzeszcz | ul. Konopnickiej 10.

Sprawdź rekomendacje naszych pacjentów na Zobacz nas na FB