Jak przebiega leczenie implantologiczne?

Jak przebiega leczenie implantologiczne u doktora Tomasza Zarańskiego?

„Jakość nigdy nie jest dziełem przypadku; jest rezultatem dobrych intencji, szczerego wysiłku, odpowiedniego kierunku, umiejętnego wykonania; oznacza mądry wybór spośród wielu alternatyw.” – William A. Foster.

Leczenie implantologiczne w Perfect Smile Clinic jest to bezpieczna i przewidywalna procedura.

Realizujemy implantologię kompleksową opartą na dwóch zasadach: budowaniu dobrych relacjach z pacjentem i najwyższej jakości usługach stomatologicznych.

Jak przebiega leczenie implantologiczne u dr Tomasza Zarańskiego?

Dlatego wyróżnia nas wysoka kultura pracy zgodnie z filozofią „slow dentistry„, w której liczy się przede wszystkim bezpośredni kontakt z pacjentem, kompleksowe i zespołowe podejście do leczenia stomatologicznego.

Godnym podkreślenia jest fakt, że zajmujmy się nawet najbardziej skomplikowanymi przypadkami.

Jak wygląda leczenie implantologiczne u dr Zarańskiego?

Na pierwszej wizycie dr Zarański szczegółowo omawia z pacjentem cel jego wizyty i oczekiwania pacjenta względem efektów końcowych.

„Pracę z pacjentem zaczynam od długiej i szczerej rozmowy podczas, której omawiamy problemy, z którymi do mnie przyszedł.” – wyjaśnia dr Zarański

Po konsultacji pacjent otrzymuje wszystkie niezbędne informacje dotyczące planowanego zabiegu włącznie z zaleceniami przed i po zabiegowymi.

Jak przebiega leczenie implantologiczne u dr Tomasza Zarańskiego ?

Warto dodać, że pacjent na każdym etapie współpracy może zwrócić się do lekarza z pytaniami dotyczącymi projektowania uśmiechu i leczenia.

13 lat doświadczenia w implantacji i ponad 3000 wykonanych zabiegów implantologicznych są gwarancją najwyższej jakości usług.

Dzięki doświadczeniu i odpowiedniemu planowaniu każdego zabiegu, zabieg wszczepienia implantu to prosta, bezpieczna i przewidywalna procedura trwająca ok. 15 min.

Jak przebiega leczenie implantologiczne u dr Tomasza Zarańskiego ?

Po zabiegu wielu pacjentów dziwi się i jest mile zaskoczonych przebiegiem wizyty. Dzięki doświadczeniu dr Zarańskiego oraz zaangażowaniu całego zespołu Perfect Smile Clinic wizyta przebiega sprawnie, bezstresowo i w komfortowych warunkach. Jeżeli zabieg implantologiczny dotyczył przedniego zęba pacjenta, Dr Tomasz Zarański na miejscu wykonuje bardzo estetyczną koronę tymczasową, żeby pacjent mógł wrócić do swoich obowiązków zawodowych od razu po zabiegu.

Masz pytanie dotyczące swojego uśmiechu? Chcesz umówić się na wizytę?

Skontaktuj się z nami! +48 58 573 25 33 | Gdańsk Wrzeszcz | ul. Konopnickiej 10.

Sprawdź rekomendacje naszych pacjentów na Zobacz nas na FB

Tomasz Zarański Perfect Smile Clinic

Zapraszamy Państwa na konsultację implantologiczną u doktora Tomasza Zarańskiego.

Najwyższa jakość i nawiązanie dobrej i szczerej relacji z pacjentem jest dla mnie kluczowe w procesie leczenia implantologicznego. – mówi doktor Tomasz Zarański.

– Dlatego 90% moich pacjentów to pacjenci z polecenia.

Tomasz Zarański to implantolog z wieloletnim doświadczeniem. Ekspert ds. implantologii stomatologicznej International Congress od Oral Implantologists (ICOI) oraz Deutsche Gesellschaft fur Oral Implantologie (DGOI) i Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Wspólnie sprawdzimy jaki jest najlepszy sposób, w którym możemy Państwu pomóc.

Do zobaczenia, dr Tomasz Zarański

<< Czytaj więcej

Masz pytanie dotyczące swojego uśmiechu? Chcesz umówić się na wizytę?

Skontaktuj się z nami! +48 58 573 25 33 | Gdańsk Wrzeszcz | ul. Konopnickiej 10.

Sprawdź rekomendacje naszych pacjentów na Zobacz nas na FB