Ortodoncja

Doświadczenie, precyzja, bezpieczeństwo.
Leczenie wady zgryzu zakończone sukcesem!

Czy wiesz, że leczenie ortodontyczne najnowocześniejszymi metodami skoryguje większość wad zgryzu?

Do kliniki zgłosił się Adam, który chciał usunąć u dr Zarańskiego zatrzymane ósemki. Po zabiegu dr Tomasz przeprowadził z pacjentem długą i szczerą rozmowę na temat jego zębów. Po wykonaniu zdjęć fotograficznych omówili wspólnie wszystkie problemy, z którymi Adam przyszedł do kliniki. Po konsultacji, dr Zarański pokazał mu najlepsze dla niego rozwiązanie problemów. Wizją końca były piękne, zdrowe zęby Adama, którymi będzie mógł cieszyć się przez całe życie.

Protetyka Perfecr Smile Clinic

Jednym z etapów omawianego leczenia było leczenie ortodontyczne. Adam chętnie umówił się na konsultację do ortodonty, bo dr Zarański pokazał mu, że poza leczeniem biologicznym, aparat pomoże mu odzyskać wspaniały uśmiech. Okazało się, że Adamowi bardzo zależało na prostych zębach, gdyż jest otwartym i towarzyskim młodym mężczyzną.

Czy kiedy uśmiechasz się do siebie w lustrze myślisz o swoich krzywych zębach? A zapewne chcesz się cieszyć pięknymi, równymi zębami przez całe życie.

Jeżeli twoim problemem jest wada zgryzu dobrze trafiłeś. Nasz ortodonta, dr Łukasz Bogusławski to specjalista w leczeniu wad zgryzu.

Pomógł odzyskać piękny, równy uśmiech tysiącom naszych pacjentów. Zapewne zastanawiasz się od czego zacząć leczenie ortodontyczne? Nie wiesz jaki aparat ortodontyczny jest najlepszy dla Ciebie?

Protetyka Perfecr Smile Clinic

Umów się na konsultację ortodontyczną.

Lekarz zaprosi Cię do szczerej rozmowy na temat twoich problemów i chętnie pozna twoje oczekiwania.

Twoja przygoda z ortodoncją może się zacząć na każdym etapie życia.

Nigdy nie jest za późno na pierwszy krok w stronę odzyskania pięknego, równego uśmiechu.

Niedawno podjęłam leczenie u Pana Łukasza i jestem zachwycona! Na każdej wizycie panuje bardzo miła i przyjazna atmosfera. Zero stresu:) Zabiegi są przeprowadzane z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, i, co jest dla mnie bardzo ważne, absolutnie bezboleśnie. Polecam serdecznie!

Anastazja, użytkownik zweryfikowany; 16 stycznia 2019, Lokalizacja: Perfect Smile Clinic

Masz pytanie dotyczące swojego uśmiechu? Chcesz umówić się na wizytę?

Skontaktuj się z nami! +48 58 573 25 33 | Gdańsk Wrzeszcz | ul. Konopnickiej 10.

Sprawdź rekomendacje naszych pacjentów na Zobacz nas na FB

Tomasz Zarański Perfect Smile Clinic

Zapraszamy Państwa na konsultację implantologiczną u doktora Tomasza Zarańskiego ?

Najwyższa jakość i nawiązanie dobrej i szczerej relacji z pacjentem jest dla mnie kluczowe w procesie leczenia implantologicznego. – mówi doktor Tomasz Zarański.

Dlatego 90% moich pacjentów to pacjenci z polecenia.

Tomasz Zarański to implantolog z wieloletnim doświadczeniem. Ekspert ds. implantologii stomatologicznej International Congress od Oral Implantologists (ICOI) oraz Deutsche Gesellschaft fur Oral Implantologie (DGOI) i Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Wspólnie sprawdzimy jaki jest najlepszy sposób, w którym możemy Państwu pomóc.

Do zobaczenia, dr Tomasz Zarański

<< Czytaj więcej

Masz pytanie dotyczące swojego uśmiechu? Chcesz umówić się na wizytę?

Skontaktuj się z nami! +48 58 573 25 33 | Gdańsk Wrzeszcz | ul. Konopnickiej 10.

Sprawdź rekomendacje naszych pacjentów na Zobacz nas na FB