Protetyka

Licówki porcelanowe, korony, mosty, protezy… możliwości odbudowy zniszczonych zębów jest wiele.

Dlatego też pacjent, który przychodzi na konsultację protetyczną do dr Zarańskiego przede wszystkim przychodzi na szczerą rozmowę z lekarzem o swoich problemach i najlepszych dla niego rozwiązaniach.

Tak też było w przypadku pacjentki, która zgłosiła się do kliniki. Pani Annie przeszkadzały szpary pomiędzy zębami. Anna jest osobą aktywną zawodową i bardzo dba o swoją urodę. Od koleżanki dowiedziała się, że zanim zdecyduje się na jakiekolwiek rozwiązanie protetyczne likwidujące jej problem, może przyjść do dr Zarańskiego na szczerą rozmowę o swoich estetycznych problemach z zębami.

Protetyka Perfect Smile Clinic

Podczas rozmowy z lekarzem protetykiem dowiedziała się, że za pomocą cyfrowego projektowania uśmiechu i fotografii stomatologicznej, lekarz może pokazać jej jaki efekt uzyskają przez zastosowanie licówek porcelanowych. W tym celu lekarz wykonał mockup, czyli makietę, którą nałożył na prawdziwe zęby pani Anny.

Efekt był piorunujący! Pani Anna zobaczyła i poczuła, że idealnie dopasowany do rysów twarzy kształt i kolor zębów odmłodził ją i uwypuklił atuty jej urody. W tym momencie pani Anna zmieniła zdanie na swój temat pozbyła się ograniczających ją przekonań. Jest pewna siebie i częściej się uśmiecha. Promienna i szczęśliwa twarz pani Anny mówi sama za siebie!

Dr Tomasz Zarański współpracuje z najlepszymi laboratoriami protetycznymi w kraju, dzięki temu pacjent ma gwarancję, że wykonane prace protetyczne są najwyższej jakości.

Cyfrowe projektowanie uśmiechu to tylko część możliwości współczesnej protetyki. Jaki jest twój problem? Ułamany ząb? Destrukcyjna luka? Zniszczone przednie zęby? Szpary między zębami?

Protetyka Perfect Smile Clinic

„Zapraszam Cię do mojego autorskiego oddziału Kliniki Stomatologicznej Perfect Smile Clinic, gdzie codziennie wraz z moim zespołem doświadczonych lekarzy stomatologów spełniam marzenia o pięknym i zdrowym uśmiechu.” lek. dent. implantolog Tomasz Zarański

Wszystko super 🙂 Bardzo kompetentny i sympatyczny doktor! Mimo mojej ogromnej fobii, lekarz pomógł mi poczuć się komfortowo. I pierwszy stomatolog, który wzbudził we mnie zaufanie. Polecam ! – Julia, Nicea, Francja.

Masz pytanie dotyczące swojego uśmiechu? Chcesz umówić się na wizytę?

Skontaktuj się z nami! +48 58 573 25 33 | Gdańsk Wrzeszcz | ul. Konopnickiej 10.

Sprawdź rekomendacje naszych pacjentów na Zobacz nas na FB

Tomasz Zarański Perfect Smile Clinic

Zapraszamy Państwa na konsultację implantologiczną u doktora Tomasza Zarańskiego?

Najwyższa jakość i nawiązanie dobrej i szczerej relacji z pacjentem jest dla mnie kluczowe w procesie leczenia implantologicznego. – mówi doktor Tomasz Zarański.

– Dlatego 90% moich pacjentów to pacjenci z polecenia.

Tomasz Zarański to implantolog z wieloletnim doświadczeniem. Ekspert ds. implantologii stomatologicznej International Congress od Oral Implantologists (ICOI) oraz Deutsche Gesellschaft fur Oral Implantologie (DGOI) i Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Wspólnie sprawdzimy jaki jest najlepszy sposób, w którym możemy Państwu pomóc.

Do zobaczenia, dr Tomasz Zarański

<< Czytaj więcej

Masz pytanie dotyczące swojego uśmiechu? Chcesz umówić się na wizytę?

Skontaktuj się z nami! +48 58 573 25 33 | Gdańsk Wrzeszcz | ul. Konopnickiej 10.

Sprawdź rekomendacje naszych pacjentów na Zobacz nas na FB