Stomatologia estetyczna

Czym jest stomatologia estetyczna? Czym różni się od innych dziedzin stomatologii?

Najprościej mówiąc to dziedzina, która wykorzystuje pozostałe specjalizacje implantologię, chirurgię i protetykę i łączy je dla osiągnięcia jak najlepszego efektu wizualnego.

Stomatologia estetyczna ukierunkowana jest na zaplanowanie leczenia pod kątem efektów estetycznych.

O pomoc zgłosił się do nas pan Marcin, który wiele lat temu stracił swobodę  uśmiechu. Utracił także możliwość wyrażania niczym nieskrępowanej radości i komfortowego funkcjonowania na co dzień.  Jego problemem były starte zęby, braki zębowe i wada zgryzu.

Pacjent, czynny sportowiec, był w stałych rozjazdach, przez co naszą współpracę musieliśmy tak ustalić, aby spełniała ona oczekiwania pacjenta, a zarazem była efektywna i przyniosła przewidywalny i satysfakcjonujący efekt.

Stomatologia estetyczna Perfect Smile Clinic

Dlatego też pracę z pacjentem dr Zarański zaczął od długiej i szczerej rozmowy podczas, której omówił problemy, z którymi do niego przyszedł pan Marcin.

Okazało się, że jest on wyjątkowo serdeczną i uśmiechniętą osobą. Nowy uśmiech, który dla niego stworzyłem, stał się dopełnieniem tego, jakim jest człowiekiem. Pozwolił mu stać się kompletnym super facetem!

Godnym uwagi jest fakt, że Marcin, po zakończonym leczeniu, realizuje się w pełni prywatnie i zawodowo. Dużo się uśmiecha i jest szczęśliwy.

Dobry stomatolog estetyczny to nie tylko fachowiec od spraw medycznych, ale i specjalista z zakresu projektowania uśmiechu pasującego do rysów twarzy, a także doskonały fotograf.

Dlatego do budowania relacji z pacjentem wykorzystuję profesjonalną fotografię.

Stomatologia estetyczna Perfect Smile Clinic

Próbuję uchwycić w kadrze naturalny uśmiech pacjenta oraz sprawić, żeby się przede mną otworzył, na tyle abym mógł sprostać jego wewnętrznym potrzebom oraz odtworzyć naturalną swobodę uśmiechu.

Tworząc projekt i wizualizację – poza aspektami medycznymi – skupiam się również na odnalezieniu idealnych proporcji zębów i twarzy. 

Dlatego też dr Zarański wykonuje dokumentację zdjęciową przed, w trakcie oraz po leczeniu, ponieważ pozwala mu ona śledzić proces leczenia oraz kontrolować jego prawidłowy przebieg.

Te wszystkie detale budują wzajemne zaufanie pomiędzy lekarzem a pacjentem. Dobra relacja z pacjentem jest kluczem do sukcesu.

Moi pacjenci kończą leczenie z pozytywnymi emocjami. Zmiana przekonań, która następuje w świadomości pacjenta jest najlepszą nagrodą dla mnie jako lekarza – mówi dr Tomasz Zarański.

Czy chciałbyś mieć uśmiech, który jest idealnie dopasowany do rysów twojej twarzy i jej proporcji?

Jeżeli masz pytania dotyczące stomatologii estetycznej zadzwoń do nas lub zarezerwuj wizytę.

Stomatologia estetyczna Perfect Smile Clinic

Pacjenci po zakończonym procesie leczenia pozostają ze mną w stałym kontakcie, często przyprowadzają do swoje rodziny i szereg znajomych. 90% moich nowych pacjentów trafia do mnie z polecenia.

Masz pytanie dotyczące swojego uśmiechu? Chcesz umówić się na wizytę?

Skontaktuj się z nami! +48 58 573 25 33 | Gdańsk Wrzeszcz | ul. Konopnickiej 10.

Sprawdź rekomendacje naszych pacjentów na Zobacz nas na FB

Tomasz Zarański Perfect Smile Clinic

Zapraszamy Państwa na konsultację implantologiczną u doktora Tomasza Zarańskiego?

Najwyższa jakość i nawiązanie dobrej i szczerej relacji z pacjentem jest dla mnie kluczowe w procesie leczenia implantologicznego. – mówi doktor Tomasz Zarański.

– Dlatego 90% moich pacjentów to pacjenci z polecenia.

Tomasz Zarański to implantolog z wieloletnim doświadczeniem. Ekspert ds. implantologii stomatologicznej International Congress od Oral Implantologists (ICOI) oraz Deutsche Gesellschaft fur Oral Implantologie (DGOI) i Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Wspólnie sprawdzimy jaki jest najlepszy sposób, w którym możemy Państwu pomóc.

Do zobaczenia, dr Tomasz Zarański

<< Czytaj więcej

Masz pytanie dotyczące swojego uśmiechu? Chcesz umówić się na wizytę?

Skontaktuj się z nami! +48 58 573 25 33 | Gdańsk Wrzeszcz | ul. Konopnickiej 10.

Sprawdź rekomendacje naszych pacjentów na Zobacz nas na FB