Tomasz Zarański

Lekarz dentysta implantolog, właściciel kliniki – dyrektor ds. medycznych

Lekarz, który służy pacjentom pomocą i swoimi umiejętnościami oraz wiedzą i doświadczeniem swoim współpracownikom. W życiu wszczepił już ponad 3000 implantów (mógłby to robić z zawiązanymi rękami, ale nie próbował) oraz uratował tysiące uśmiechów.

Tomasz Zarański 01
Tomasz Zarański

 „Zarański – budzi emocje”. Tak mógłby brzmieć slogan reklamowy dr Tomasza. Dowód? Oto słowa jednego z Pacjentów: „Doktor zaprowadził mnie do lustra i zobaczyłem siebie. Nowego siebie. Popłynęły mi łzy. To był kosmos.” Tomasz, już bez „dr” i w wolnym czasie często przytula kolbę swojego sportowego karabinu, przyjmuje odpowiednią postawę, w skupieniu celuje w sam środek tarczy i oddaje pewny strzał.

Z powodzeniem konkuruje z najlepszymi w regionie zawodnikami strzelectwa sportowego, regularnie staje na podium i tym samym wciąż powiększa swoją kolekcję medali. A co to właściwie oznacza dla Pacjenta? Dokładność i jeszcze raz dokładność, oraz precyzję bo to jest decydujące. Doskonała koordynacja oka i ręki to cecha przydatna zarówno podczas zabiegów w klinice jak i podczas zawodów sportowych. W projektowaniu uśmiechu liczą się milimetry, które mają znaczenie.

Tomasz Zarański – saving smiles since 2005!