Tomasz Zarański

Od ponad 18 lat specjalizuję się w estetyce uśmiechu.

W 2005 roku ukończyłem studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku na kierunku lekarsko-dentystycznym.

Szkolenie stażowe odbyłem w VII Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku Oliwie.

Na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem w Niemczech odbyłem dwuletnie studia podyplomowe w dziedzinie Stomatologii Estetycznej z tytułem Master of Science in Esthetic Dentistry.

Jestem ekspertem do spraw implantologii stomatologicznej certyfikowanym przez International Congress of Oral Implantologists (ICOI), Deutsche Gesellschaft für Oral Implantologie (DGOI) oraz Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne (PSI).
Posiadam tytuł Diplomate – najwyższy stopień międzynarodowych umiejętności implantologicznych ICOI.

Zdobyłem uznanie w ekskluzywnym gronie najbardziej cenionych implantologów, jestem rekomendowany jako specjalista implantologii przez niezależną organizację LEADING IMPLANT CENTERS.

Należę do grona członków Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE), skupiającej najwybitniejszych polskich specjalistów, zajmujących się wszelkimi aspektami estetyki uśmiechu.

Tomasz Zarański 01
Dr Tomasz Zarański

 

Mam na swoim koncie tytuł „Hipokrates Roku” dla najlepszego Lekarza Stomatologa Roku w Gdańsku.

Jestem założycielem i właścicielem Perfect Smile Clinic w Gdańsku. Zapraszam do Perfect Smile Clinic w Gdańsku, gdzie codziennie wraz z moim zespołem spełniam marzenia o pięknym i zdrowym uśmiechu. Specjalizujemy się w stomatologii estetycznej, implantologii i protetyce.

Mój zespół wyróżnia wysoka kultura pracy zgodnie z filozofią „slow dentistry”, w której liczy się przede wszystkim bezpośredni kontakt z pacjentem, kompleksowe i zespołowe podejście do leczenia stomatologicznego. W mojej pracy ogromny nacisk kładę na wysoką estetykę, precyzję i dokładność zabiegów przeprowadzanych zgodnie z najnowszą wiedzą popartą badaniami naukowymi (evidence based dentistry). Zapewniam moim pacjentom najlepsze i najnowocześniejsze metody leczenia.

Specjalizuję się w nowatorskich technikach leczenia defektów estetycznych uśmiechu oraz implantologicznych metodach uzupełniania braków zębowych.

Pracuję przy użyciu sprzętu i materiałów wyłącznie najwyższej jakości.

Od lat swoje doświadczenia i inspiracje zbieram podczas studiów podyplomowych, krajowych i międzynarodowych szkoleń oraz kongresów organizowanych na całym świecie. Zafascynowany jestem nowymi technologiami w medycynie regeneracyjnej oraz wszelkimi zagadnieniami poświęconymi leczeniu kompleksowemu w stomatologii.

Jestem entuzjastą motoryzacji, historii oraz geopolityki. W wolnym czasie chętnie gotuję oraz jeżdżę na rowerze.

Prywatnie jestem miłośnikiem zwierząt, a w szczególności moich dwóch psów – rasy Shiba Inu i Jack Russell Terrier.

Jakość nigdy nie jest dziełem przypadku; jest rezultatem dobrych intencji, szczerego wysiłku, odpowiedniego kierunku, umiejętnego wykonania; oznacza mądry wybór spośród wielu alternatyw.” – William A. Foster