Implantologia

13 lat doświadczenia i ponad 3000 wykonanych zabiegów implantologicznych.

Czy wiesz, że możesz odzyskać piękny uśmiech już nawet w jeden dzień?

Implant zębowy to tytanowa śrubka, która wraz z koroną w 100% zastępuje utracony ząb. Dzięki implantom zęby pacjenta wyglądają jak jego własne. Dlatego do gabinetu o pomoc zgłosiła się młoda pacjentka, której nie wyrosła górna trójka, wiele lat temu straciła swobodę  uśmiechu. W związku z tym, jej problemem były braki zębowe.

Implantologia Perfect Smile Clinic

Dzięki wszczepieniu implantu stomatologicznego pacjentka odzyskała możliwość wyrażania niczym nieskrępowanej radości i komfortowego funkcjonowania na co dzień.

Ważnym aspektem jest fakt, że zabieg implantacji wykonany przez wykwalifikowanego implantologa jest bezpieczną i przewidywalną procedurą. W przypadku pojedynczych braków zębowych implantolog jest w stanie wykonać zabieg w zaledwie 15 min.

Reasumując, zabieg jest bardzo szybki i bezbolesny i nie wiąże się z ograniczeniem dotychczasowej aktywności pacjenta.

Podobnym przykładem zastosowania implantów jest przypadek 60-letniej pacjentki, która chciała pozbyć się niewygodnej, drażniącej dziąsła protezy ruchomej.

W przypadku kiedy brakuje wszystkich zębów lekarz implantolog może wszczepić 4 implanty i umocować na nich protezę. Dzięki zastosowaniu protezy na 4 implantach pacjentka odzyskała komfort, który dawno utraciła. Odzyskała łatwość żucia i radość z jedzenia. W dodatku proteza na implantach wygląda dokładnie jak jej prawdziwe zęby.

Implant natychmiastowy.
Ząb w jeden dzień.
Jeden zabieg zamiast wielu, bez użycia skalpela.

Na jednej i tej samej wizycie lekarz usuwa ząb przeznaczony do ekstrakcji  i wstawia w jego miejsce implant.
Dzięki temu zarówno usunięcie zęba jak i jego uzupełnienie odbywa się podczas tylko  jednego zabiegu, bez użycia skalpela.
I Ty możesz umówić się na konsultację implantologiczną do dr Zarańskiego. Zapraszamy!

Implantologia Perfect Smile Clinic

Dlaczego leczenie braków zębowych implantami jest coraz bardziej powszechne?

Implantologia stała się bardzo ważną dziedziną stomatologii i zagościła na stałe w świadomości pacjentów. Jest to całkowicie bezpieczna i szybka metoda odtworzenia brakującego zęba.

Pan Doktor bardzo mi pomógł – nie wyrosła mi trójka górna, miałam od zawsze brzydką i niestety widoczną przerwę. Decyzja o implancie chodziła mi po głowie długo, ale wizyta u Pana dr z okazji wyrwania ósemki mnie przekonała. Podjęłam się wstawienia implantu, było troche pracy ale z efektu jestem bardzo zadowolona. Ja sie bałam że implant to będzie widać że to sztuczny ząb, a tu – nie widac zupełnie. Wygląda jak mój własny i co najwazniejsze – moge się już uśmiechać pokazując zęby a nie pół uśmieszkami jak przez cale dotychczasowe życie 🙂 Dziękuję”

Edyta Anna K.

Masz pytanie dotyczące swojego uśmiechu? Chcesz umówić się na wizytę?

Skontaktuj się z nami! +48 58 573 25 33 | Gdańsk Wrzeszcz | ul. Konopnickiej 10.

Sprawdź rekomendacje naszych pacjentów na Zobacz nas na FB

Tomasz Zarański Perfect Smile Clinic

Zapraszamy Państwa na konsultację implantologiczną u doktora Tomasza Zarańskiego.

Najwyższa jakość i nawiązanie dobrej i szczerej relacji z pacjentem jest dla mnie kluczowe w procesie leczenia implantologicznego. – mówi doktor Tomasz Zarański.

– Dlatego 90% moich pacjentów to pacjenci z polecenia.

Tomasz Zarański to implantolog z wieloletnim doświadczeniem. Ekspert ds. implantologii stomatologicznej International Congress od Oral Implantologists (ICOI) oraz Deutsche Gesellschaft fur Oral Implantologie (DGOI) i Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Wspólnie sprawdzimy jaki jest najlepszy sposób, w którym możemy Państwu pomóc.

Do zobaczenia, dr Tomasz Zarański

<< Czytaj więcej

Masz pytanie dotyczące swojego uśmiechu? Chcesz umówić się na wizytę?

Skontaktuj się z nami! +48 58 573 25 33 | Gdańsk Wrzeszcz | ul. Konopnickiej 10.

Sprawdź rekomendacje naszych pacjentów na Zobacz nas na FB