Dlaczego pacjenci z zagranicy od wielu lat decydują się na implanty u dr Zarańskiego?

Do Perfect Smile Clinic bardzo często dzwonią pacjenci z zagranicy, którzy dysponują ograniczonym czasem na wykonanie zabiegu implantologicznego.

Dr Tomasz Zarański leczy pacjentów, którzy na stałe mieszkają zagranicą.

Takim pacjentem jest pan Marcin, czynny sportowiec, który był w stałych rozjazdach. Dr Zarański tak ustalił współpracę z Pacjentem, aby spełniała ona Jego oczekiwania. Zarazem aby była efektywna i przyniosła przewidywalny i satysfakcjonujący efekt. Pracę z pacjentem rozpoczął od długiej i szczerej rozmowy podczas, której omówili problemy, z którymi przyszedł do lekarza. Okazało się, że jest on wyjątkowo serdeczną, wysportowaną i uśmiechniętą osobą.

Dlaczego pacjenci z zagranicy od wielu lat decydują się na implanty u dr Zarańskiego 02

Kolejnym etapem leczenia implantologicznego, za który odpowiedzialny jest dr Tomasz Zarański jest wykonanie odbudowy zęba, czyli protetyka.

Dr Zarański specjalizuje się w protetyce. Wykonał leczenie protetyczne u ponad 10 000 pacjentów.

Masz pytania dotyczące implantów? Zadzwoń do nas.

Dobry stomatolog estetyczny to nie tylko fachowiec od spraw medycznych, ale i specjalista z zakresu projektowania uśmiechu pasującego do rysów twarzy, a także doskonały fotograf.

Dlatego do budowania relacji z pacjentem wykorzystuje profesjonalną fotografię. Dr Zarański próbuje uchwycić w kadrze naturalny uśmiech pacjenta oraz sprawić, żeby się przed nim otworzył, na tyle abym mógł sprostać jego wewnętrznym potrzebom oraz odtworzyć naturalną swobodę uśmiechu.

Dlaczego pacjenci z zagranicy od wielu lat decydują się na implanty u dr Zarańskiego 01

Tworząc projekt i wizualizację – poza aspektami medycznymi – dr Zarański skupia się również na odnalezieniu idealnych proporcji zębów i twarzy.  Dlatego też, dokumentację zdjęciową wykonuje przed, w trakcie oraz po leczeniu. Pozwala mu ona śledzić proces leczenia oraz kontrolować jego prawidłowy przebieg.

Te wszystkie detale budują wzajemne zaufanie pomiędzy lekarzem a pacjentem.

Dobre relacje z pacjentem są kluczem do sukcesu.

Bardzo ważne jest jak pacjent się czuje po zakończonym leczeniu implanto-protetycznym. Pacjenci  dr Zarańskiego kończą leczenie z pozytywnymi emocjami. Zmiana przekonań, która następuje w świadomości pacjenta jest najlepszą nagrodą dla lekarza. Pacjenci po zakończonym procesie leczenia pozostają z dr Zarańskim w stałym kontakcie, często przyprowadzają do niego swoje rodziny i szereg znajomych.

Dlaczego pacjenci z zagranicy od wielu lat decydują się na implanty u dr Zarańskiego 03

90% moich nowych pacjentów trafia do mnie z polecenia – mówi dr Tomasz Zarański

Dr Tomasz Zarański to wspaniały specjalista.(…)Profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu – począwszy od wstępnej konsultacji, a na efekcie pięknego uśmiechu kończąc. Widać, że Dr Tomasz wkłada całe swoje zaangażowanie i wiedzę w leczenie pacjentów. Wszystkie zabiegi przeprowadza bardzo sprawnie, fachowo, bezboleśnie i co najważniejsze – bez komplikacji i bólu po zabiegach. Bardzo cenię sobie indywidualne podejście do pacjenta, empatię, troskę o komfort podczas samego leczenia.(…)

Marzena

Doktor Tomasz Zarański to wspaniały stomatolog i chirurg! Spokojny, lecz zdecydowany. Doskonale radzi sobie z trudnymi przypadkami ,których inni stomatolodzy by się nie podjęli . Jestem pod ogromnym wrażeniem jego podejścia do pacjenta. Gabinet jest dobrze zaopatrzony. Pełen profesjonalizm. Z ręką na sercu mogę polecić usługi Pana Tomasza! zarówno w prostych jak i skomplikowanych przypadkach! Przede wszystkim cały „zabieg” odbywa się spokojnie, bez bólu ,a lekarz jest szczerze zainteresowany dobrem pacjenta. POLECAM ! 🙂

Masz pytanie dotyczące swojego uśmiechu? Chcesz umówić się na wizytę?

Skontaktuj się z nami! +48 58 573 25 33 | Gdańsk Wrzeszcz | ul. Konopnickiej 10.

Sprawdź rekomendacje naszych pacjentów na Zobacz nas na FB

Tomasz Zarański Perfect Smile Clinic

Zapraszamy Państwa na konsultację implantologiczną u doktora Tomasza Zarańskiego.

Najwyższa jakość i nawiązanie dobrej i szczerej relacji z pacjentem jest dla mnie kluczowe w procesie leczenia implantologicznego. – mówi doktor Tomasz Zarański.

– Dlatego 90% moich pacjentów to pacjenci z polecenia.

Tomasz Zarański to implantolog z wieloletnim doświadczeniem. Ekspert ds. implantologii stomatologicznej International Congress od Oral Implantologists (ICOI) oraz Deutsche Gesellschaft fur Oral Implantologie (DGOI) i Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Wspólnie sprawdzimy jaki jest najlepszy sposób, w którym możemy Państwu pomóc.

Do zobaczenia, dr Tomasz Zarański

<< Czytaj więcej

Masz pytanie dotyczące swojego uśmiechu? Chcesz umówić się na wizytę?

Skontaktuj się z nami! +48 58 573 25 33 | Gdańsk Wrzeszcz | ul. Konopnickiej 10.

Sprawdź rekomendacje naszych pacjentów na Zobacz nas na FB